O nas

27 +

lat na rynku

KOMPLET Inwest

O nas

KOMPLET Inwest to wykwalifikowana kadra inżynierów budownictwa, rozliczeniowców, kosztorysantów i rzeczoznawców z wieloletnim doświadczeniem i pasją do swojego zawodu.

Pomagamy realizować inwestycje w Polsce, głównie zachodniej. Współpracujemy z doświadczonymi, wysokiej klasy specjalistami z branż szeroko pojętej inżynierii, architektami.

Świadczymy usługi z zakresu:

Prowadzimy szkolenia z procedur FIDIC, prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz innych procedur stosowanych w realizacji inwestycji. Specjalizujemy się także w rozjemstwie sporów między stronami procesu inwestycyjnego.

KOMPLET Inwest specjalizuje się w obsłudze inwestorów sektora publicznego i prywatnego w zakresie pozyskiwania środków, przygotowania i realizacji inwestycji budownictwa ogólnego, energetycznego, przemysłowego i komunalnego.

img

KOMPLET Inwest

Dlaczego my?

Gwarantujemy naszym klientom wsparcie podczas realizacji projektów począwszy od niewielkiego zakresu robót po duże kompleksowe realizacje.

Nasze umiejętności są wysoko oceniane w środowisku budowlanym, a nowi klienci chętnie powierzają nam kolejne swoje projekty.

Szerokie doświadczenie

Sprawna obsługa inwestycji

Stale rozwijana specjalistyczna wiedza

Terminowość

img
KOMPLET Inwest
Gwarancja wysokiej jakości

KOMPLET Inwest w liczbach

img

1000 +

ilość zakończonych inwestycji
img

400 +

ilość kontrahentów
img

27 +

ilość lat działalności
img

50 +

liczebność kadry