Nasza działalność

KOMPLET Inwest

Nasza działalność

KOMPLET Inwest to zgrany zespół profesjonalistów z długoletnim stażem. Nasze doświadczenie i zaangażowanie jest gwarancją najwyższej jakości wykonywanych usług. Przejrzystość działania, uniwersalne zasady i wartości jakimi kierujemy się w pracy zapewnia naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, a nam daje pozycje rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

KOMPLET Inwest

Projektowanie i nadzorowanie

W KOMPLET Inwest zajmujemy się projektowaniem i nadzorowaniem robót budowlanych oraz uczestniczymy w procesach inwestycyjnych, głównie dla samorządów gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi z zakresu nadzoru inwestorskiego, inżyniera kontraktu, inżyniera projektu, inwestora zastępczego, także według procedur FIDIC, Banku Światowego oraz wszystkich innych wymaganych w Unii Europejskiej. Prowadzimy szkolenia z procedur FIDIC, prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz innych procedur stosowanych w realizacjach inwestycji. Specjalizujemy się także w rozjemstwie sporów między stronami procesu inwestycyjnego. Wykonujemy audyty techniczne. Oceniamy i szacujemy wartość inwestycji.

img

KOMPLET Inwest

Nasze inwestycje

Od 1996 roku pomagamy samorządom na terenie Polski pozyskiwać środki finansowe i nadzorujemy budowy: oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej, dróg i mostów, szkół i uczelni wyższych, basenów pływackich i aquaparków, sal sportowych, boisk, budynków użyteczności publicznej, zakładów przemysłowych oraz inwestycji z zakresu gospodarki odpadami.

Pracowaliśmy przy jednej z najważniejszych inwestycji strategicznych dla bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju jaką jest Baltic PIPE.

Świadczymy usługi za pośrednictwem biur zlokalizowanych w:

Gorzowie Wlkp.

Szczecinie

Wiele biur tymczasowych pod konkretne inwestycje

img
O firmie...

Ostatnie realizacje

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2022 Vankine. All Rights Reserved.