Historia firmy

KOMPLET Inwest

Historia firmy

Firma KOMPLET Inwest powstała w 1996 roku z inicjatywy inżynierów Elżbiety Prażanowskiej – Nieboj i Tomasza Granops i do 2015 roku była zarządzana przez nich. Ogromne poświecenie i zaangażowanie, rzetelność wykonywanych usług sprawiły, że firma KOMPLET Inwest stała się rozpoznawalną i cenioną marką w regionie.

W 2015 roku firma przeszła zmiany i do zarządu firmy dołączyło nowe pokolenie inżynierów, w których miłość do budownictwa została zaszczepiona od najmłodszych lat. Bartosz Granops i Grzegorz Prażanowski są współwłaścicielami i komplementariuszami, jednocześnie pracują na wielu budowach jako Inspektorzy Nadzoru i Kierownicy Kontraktów.

KOMPLET Inwest

Doświadczenie i miedzynarodowe standardy

Bogate doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalną i kompleksową pomoc na wszystkich etapach inwestycyjnych.

W naszej pracy stosujemy międzynarodowe standardy obsługi inwestycji korzystając z nowoczesnych metod organizacji i zarządzania  co znacząco wpływa na usprawnienie komunikacji pomiędzy Zamawiającym a Inspektorem Nadzoru i Wykonawcą Robót.

img